KONST / Ramar / Ram 6558753

nr 655 8753

Ram

nyrokoko, förgylld, med glas40x50

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 september 2010
kl 17:54:48

5/9 14:34:44 1      Vinnande bud

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.
Tilgman Keramik